a
Čia rasite savo vienintelę....

sukneliurojus@gmail.com

Suknelių Rojus > Minimalistinės vestuvinės suknelės

Minimalistinė vestuvinė suknelė

Vienas iš geidžiamiausių ir tuo pat metu universaliausių mūsų salono suknelių tipų – minimalistinė vestuvinė suknelė.
Tai tik maža dalis turimų suknelių, esame vienas didžiausių vestuvinių suknelių salonas šalyje, suknelės nuolat atnaujinamos ir kuriamos pagal jūsų norus. Kviečiame atvykti ir surasti jums tinkančią minimalistinę vestuvinę suknelę!

Dažna nuotaika ateina su išankstiniu nusistatymu išsirinkti pačią puošniausią ir detalėmis gausią vestuvinę suknelę, bet išeina su minimalistine jos natūralų grožį pabrėžiančia vestuvine suknele. Kodėl taip įvyksta? Šiuo atveju, blogai interpretuojama „minimalizmo“ sąvoka, kuri asocijuojama  su paprastumu, kuklumu ir prastos kokybės medžiagomis. Tuo tarpu savo minimalistinę vestuvinę suknelę  gali atrasti bet kokios išvaizdos tipo mergina: griežtesnės gali rinktis išraiškingą geometrinę apykaklę, romantiškąsias papuoštu lengvos medžiagos sijonas, o švelnios klasikos norinčias – ilgos rankovės.

Nežiūrint į dažnai paprastą minimalistinių suknelių siluetą, priderinant prabangų audinį, ilgas rankoves ar atvirą nugarą išgaunamas romantiškas ir jausmingas įvaizdis. Universalus ir neapsunkinantis modelis tinka daugeliui vestuvinių stilių, tad tokios minimalistinės suknelės pasirinkimas tampa saugiu pirkiniu dar galutinai neapsisprendus dėl vestuvių šventimo vietos ir stiliaus. Negalima nepaminėti ir dar vieno privalumo –  galimybę eksperimentuoti su nuotaikos įvaizdžiu priderinant įvairius aksesuarus. Būtent minimalistinio tipo vestuvinės suknelės puikiai dera su prabangiais vėriniais, pirštinėmis ir skrybėlaitėmis. Tad tai tikrai ne kuklių mergaičių pasirinkimas! O tinkamai priderinus tik vieną laisvesnio stiliaus aksesuarą, kaubojišką skrybėlaitę ar nėriniuotas pirštines, minimalistinė suknelė gali virsti Boho stiliaus suknele. Lengvas suknelės sijonas ir natūralūs kvėpuojantys audiniai – puikus pasirinkimas tiek madingai, tiek kukliai nuotaikai!

 

Jausminga, bet tuo pat metu uždara vestuvinė suknelė – vienas geriausiu pasirinkimu bažnytinei santuokai. Pasirenkant suknelę trumpomis rankovėmis vakarui, galima priderinti prisegamas rankoves ar sparnelius ceremonijai.

Taip pat pravartu paminėti ir dažnai nuotakų pamirštamą kriterijų vestuvinėms suknelėms – patogumą! Šiuo aspektu minimalistines vestuvines sukneles galima laikyti absoliučiomis favoritėmis – tai vienas patogiausių modelių ilgoms ceremonijos gamtoje, rustic stiliaus vestuvėms ir judrioms fotosesijoms užmiestyje.

Minimalistine vestuvine suknelė gali tapti puikiu pasirinkimu plius size vestuvinės suknelės ieškančioms merginoms. Mūsų salone papuoštą detalėmis, puikiai formuojančią ir elegantiškai išryškinančią siluetą suknelę ras bet kokį dydį vilkinti mergina – nuo XS iki XXL (plius dydžio suknelės)!

Vestuvinės suknelės Gariūnuose  – sunkelių salonas „Suknelių rojus“.
Mus rasite Gariūnų prekybos centre adresu Gariūnų g. 70, F1- 25. –  siūlant vieną didžiausių vestuvinių suknelių asortimentų Vilniuje.

Rezervuokite laiką nemokamam matavimui nr. 8 673 78023