a
Čia rasite savo vienintelę....

sukneliurojus@gmail.com

Suknelių Rojus > Klasikinės vestuvinės suknelės

Klasikinės vestuvinės suknelės

Klasikinė vestuvinė suknelė – tai puikus pasirinkimas nuotakoms, kurios vertina tradicinius siluetus, prabangius audinius ir nesivaiko greitų madų.
Tai tik maža dalis turimų suknelių, esame vienas didžiausių vestuvinių suknelių salonas šalyje, suknelės nuolat atnaujinamos ir kuriamos pagal jūsų norus. Kviečiame atvykti ir surasti jums tinkančią klasikinę suknelę!

Vienas iš pagrindinių klasikinės vestuvinės suknelės privalumų – aktualumo neprarandantys siluetai, elegantiškos iškirptės, formą palaikantys korsetai ir
įspūdingas šleifas. Dažnai klasikines vestuvines sukneles renkasi nuotakos, norinčios dėvėti tik vieną suknelę tiek bažnytinės ceremonijos, tiek vestuvių šventės metu.

Renkantis klasikinę vestuvinę suknelę, svarbu atkreipti dėmesį į audinius.
Organza, satinas, atlasas – patys populiariausi klasikinių vestuvinių suknelių audiniai, derinantys tobulą kritimą ir dinamišką judėjimą.
Taip pat svarbu paminėti ir dominuojantį klasikinių suknelių aksesuarą – nuometą, kuris tampa ryškiausiu nuotakos įvaizdžio akcentu! Jis pabrėžia ne tik simbolinį nuotakos nekaltumą, bet ir paryškina suknelės didingumą.

Tikrai ne kiekvienai nuotaikai tinka laisvi ir romantiški siluetai, tad klasikinės vestuvinės suknelės ilgus metus išlaiko pačių ieškamiausių suknelių pozicijas.
Jos tinka tiek aukštoms ir grakščioms nuotakoms, kurių aristokratiškumą galima pabrėžti atvirais suknelės pečiais ir sunkiu mikado šilko šleifu, tiek miniatiūrinėms nuotakoms, kurių natūralų švelnumą išryškintų pūstas princesės tipo sijonas.

Klasikinė vestuvinė suknelė puikus pasirinkimas ir plius size nuotakoms –
įliemenuojantis korsetas ir figūrą išilginantis A – silueto sijonas, puikiai suformuos ir paryškins sultingas formas! Mūsų salone savo suknelę suras bet kokio dydžio nuotaka – nuo XS iki XXL (plius dydžio suknelės)!

Taip pat svarbu paminėti, kad klasikinė vestuvinė suknelė – nelygu senamadiškai tradicinei suknelei iš devyniasdešimtųjų. Mūsų suknelių salono asortimentas yra atnaujinamas kas sezoną ir prisilaiko ryškiausių mados tendencijų, tad siūlomi klasikinių vestuvinių suknelių modeliai Jūsų nenuvils! O gal norėsite pasimatuoti ir kitų stilių vestuvines sukneles ir išsirinkti TĄ vienintelę? Pasiūlysime Jums labiausiai tinkančią minimalistinę vestuvinę suknelę ar vestuvinę suknelę ilgomis rankovėmis.

Vestuvinės suknelės Gariūnuose  – sunkelių salonas „Suknelių rojus“.
Mus rasite Gariūnų prekybos centre adresu Gariūnų g. 70, F1- 25. –  siūlant vieną didžiausių vestuvinių suknelių asortimentų Vilniuje.

Rezervuokite laiką nemokamam matavimui nr. 8 673 78023