a
Čia rasite savo vienintelę....

sukneliurojus@gmail.com

Suknelių Rojus > Vestuvinės suknelės ilgomis rankovėmis

Vestuvinės suknelės ilgomis rankovėmis

Vestuvinė suknelė ilgomis rankovėmis, gali būti laikoma vienu universaliausiu vestuvinių suknelių modeliu.
Tai tik maža dalis turimų suknelių, esame vienas didžiausių vestuvinių suknelių salonas šalyje, suknelės nuolat atnaujinamos ir kuriamos pagal jūsų norus. Kviečiame atvykti ir surasti jums tinkančią vestuvinę suknelę ilgomis ranovėmis!

Vestuvinė suknelė ilgomis rankovėmis taps puikiu pasirinkimu bet kokio amžiaus, sudėjimo ar konfesinių pažiūrų nuotaikai. Ilgos rankovės tai ne tik patogumo atributas, bet ir elementas priduodantis moteriškos elegancijos. Būtent vestuvines sukneles ilgomis rankovėmis dažniausiai renkasi karališkųjų dinastijų atstovų nuotakos!

Vienas iš pagrindinių vestuvinių suknelių ilgomis rankovėmis privalumų – bet kokios suknelės harmonizavimas. Ilgos rankovės ne tik suteikia nekaltumo ir elegancijos, bet leidžia net atviriausią suknelę paversti kuklesne. Mūsų salone Jūs rasite ne tik jau pasiūtas įvairių stilių sukneles ilgomis rankovėmis, bet ir turėsite galimybę savo pačių išrinktus modelius papildyti prisegamomis rankovėmis ar sparneliais.

Norinčioms visą šventę dėvėti uždaresnę suknelę, galime pasiūlyti ir prisiuvamas rankoves.

Nusegamos rankovės ne tik gražu bet ir funkcionalu. Pasirinkus tik vieną vestuvinės suknelės modelį ir priderinus nusegamas rankoves, galima išgauti dviejų skirtingų vestuvių dalių įvaizdžius – ceremonijai bažnyčioje ir vakarui.
Taip pat pravartu paminėti, kad ilgos vestuvinių suknelių rankovės taip pat gali būti skirtingos ir suteikti vis kitą nuotaiką. Net prie mačios minimalistinės suknelės, priderinus pūstas 1/4 rankoves, išgaunamas romantiškas ir puošnus įvaizdis.

Ilgos rankovės puikiai papildo bet kokio stiliaus vestuvines sukneles, bet ypatingai dera su šiomis:

klasikinė vestuvinė suknelė;
minimalistinė vestuvinė suknelė;
boho vestuvinė suknelė;

Pravartu paminėti, kad ilgos rankovės dominuojanti detalė ir plius size vestuvinių suknelių paieškose. Mūsų salone Jūs rasite ne tik gausybę plius size vestuvinių suknelių ilgomis rankovėmis modelių, bet ir prie kiekvienos išsirinktos trumpomis priderinsime jas atskirai!

Vestuvinės suknelės Gariūnuose  – sunkelių salonas „Suknelių rojus“.
Mus rasite Gariūnų prekybos centre adresu Gariūnų g. 70, F1- 25. –  siūlant vieną didžiausių vestuvinių suknelių asortimentų Vilniuje.

Rezervuokite laiką nemokamam matavimui nr. 8 673 78023