a
Čia rasite savo vienintelę....

sukneliurojus@gmail.com

Suknelių Rojus > Boho vestuvinės suknelės

BOHO vestuvinės suknelės

BOHO vestuvinės suknelės – tai drąsių, komforto ir išskirtinumo ieškančių nuotakų pasirinkimas.

Laisvo silueto, krintančių audinių bei išraiškingų nėrinių derinys – puikus variantas toms, kurioms nenori būti „kaip visos“ ir vengia klasikinių vestuvinių išraiškų tiek planavime, tiek vestuvinės suknelės pasirinkime.

Kas ta BOHO vestuvinė suknelė, pastaruosius metus tapusi bene geidžiausiu nuotakų pasirinkimu? Dažnai tai  A – silueto modelio vestuvinė suknelė, be kaustančio korseto, lengvai krentančio audinio sijono, o kas svarbiausia –  būtinai dekoruota prabangiais nėriniais! Toks vestuvinės suknelės modelis tinka ne tik madingoms, tendencijas sekančioms merginoms  bet ir toms, kurios vengia blizgučių ar kitų akį rėžiančių papuošimų.

BOHO vestuvinė suknelė puikiai tiks vestuvių ceremonijoms gamtoje, aktyvioms etno šventėms, sudėtingoms fotosesijoms ar net jodinėjimui arkliais!

Su BOHO suknelėmis puikiai dera etno motyvų turintys aksesuarai – skrybėlės, masyvūs rankų ir ausų papuošalai, neįpareigojančios, laisvo kritimo šukuosenos ir kas svarbiausia – patogi avalynė. Drąsiai galima svarstyti ne tik plokščiapadžius batelius, bet ir baltus odinius kerzus! Prie Boho vestuvinės suknelės puikiai dera ilgos rankovės, kurios tampa vis populiaresniu pasirinkimu tarp nuotakų. Romantiška, drąsi ir šiuolaikiška – tokia yra BOHO vestuvinės suknelės nuotaka.

Įprasta manyti, kad BOHO vestuvinės suknelės, tinka išskirtinai lieknoms merginoms, bet mes norime patikinti, kad mūsų salone sau tinkamą suknelę ras bet kokio sudėjimo mergina! Juk mūsų asortimente visi suknelių dydžiai – nuo XS iki XXXL (plius dydžio suknelės).

Mūsų vestuvinių suknelių salone Gariūnuose, jūs rasite vieną didžiausių BOHO vestuvinių suknelių asortimentą, su kuriuo galima susipažinti mūsų puslapio galerijoje. O gal norėsite pasimatuoti ir kitų stilių vestuvines sukneles ir išsirinkti TĄ vienintelę? Pasiūlysime Jums labiausiai tinkančią klasikinę vestuvinę suknelę, minimalistinę vestuvinę suknelę ar vestuvinę suknelę ilgomis rankovėmis.

Vestuvinės suknelės Gariūnuose  – sunkelių salonas „Suknelių rojus“.
Mus rasite Gariūnų prekybos centre adresu  – „ Banginis“ – Gariūnų g. 70, F1- 25. –  siūlant vieną didžiausių vestuvinių suknelių asortimentų Vilniuje.
Rezervuokite laiką nemokamam matavimui nr. 8 673 78023