a
Čia rasite savo vienintelę....

sukneliurojus@gmail.com

Suknelių Rojus > Apie mus

Apie mus

Esame vieni iš rinkos lyderių skaičiuojantys dvidešimtus veiklos metus. Ilgametės patirties dėka sugebėjome sukurti girdimą, vestuvinio salono vardą visos Lietuvos rinkoje. Apie mus atsiliepia ne tik laimingos klientės, bet ir žinomi informaciniai leidiniai bei tinklapiai – išteku.lt, breezit.lt, santuoka.lt ir kt.

Taip pat esame dažni įvairių parodų skirtų renginių ir vestuvių organizavimui dalyviai.

Mūsų sėkmę įtakojo didelė meilė darbui ir salono savininkės –  įkūrėjos atsidavimas. Ji aktyviai dalyvauja kasdieniniame salone gyvenime: kuria autorinius suknelių modelius, atvyksta į nuotakų primatavimus bei reprezentuoja salono vardą viešumoje.

Mums rūpi kiekviena nuotaka, tad mūsų salone rasite retą galimybę prisidėti prie savo autorinės suknelės gamybos – prie bazinio suknelės modelio priderinant iškirptę, rankovių ilgį, nėrinius, sijono apimtį ir kitas detales. Taip pat čia Jūs rasite vieną iš prabangiausių  ir aktualiausių jau pasiūtų vestuvinių suknelių kolekcijų, kurių dydžiai varijuoja nuo XS iki XXXL (plius dydžio suknelės). Bet kokiu atveju – nenusivilsite!

Prabanga ir unikalumas – pagrindinės vertybės, kuriomis vadovaujasi 20 metų skaičiuojantis vestuvinių suknelių salonas Vilniuje „Suknelių rojus”. Mūsų salone rasite bene didžiausia modelių įvairovę rinkoje, prabangius audinius, autorinius dizainus ir aukščiausios klasės aptarnavimą.

Tai tik maža dalis turimų suknelių, esame vienas didžiausių vestuvinių suknelių salonas šalyje, suknelės nuolat atnaujinamos ir kuriamos pagal jūsų norus. Kviečiame atvykti ir surasti jums tinkančią klasikinę/minimalistinę/boho ar ilgomis rankovėmis vestuvinę suknelę!

VESTUVINĖS SUKNELĖS VILNIUJE

Kviečiame apsilankyti mūsų vestuvinių suknelių salone Gariūnų prekybos centre Gariūnų g. 70, F1- 25

Rezervuokite laiką nemokamam matavimui nr. 8 673 78023